Choď na obsah Choď na menu
 


Čaute! :)

Dnes vám predstavím moju fenku Bellu, ktorú mám nesmierne rada, i keď toho vyviedla až-až. Ale nikdy sa na ňu nedokážem hnevať dlhšie ako hodinu xD Teda, nestopovala som to, ale približne xD Tak na začiatok, Bellku som dostala 3.7.2010, bola takým preddarčekom k narodkám xD A rozhodne bola tým najlepším darčekom :) Je plemena bišónik, také malé, biele, neposlušné a trvrdohlavé trdielko xD Miluje hru a vždy chce pozornosť, teda pokiaľ nespí xD Taktiež má rada mačky, s ktorými sa chce veľmi hrať(alebo skôr naháňať xD), ale ako poznáte mačky, nie všetkým sa to páči. Väčšina zdrhne a dobre i robia xD Bellka bude mať čoskoro 2 roky. Povedala by som vám i kedy sa narodila, lenže je v tom háčik, ja neviem xD Na dátumy som nikdy nebola a ani nikdy nebudem, tým som si istá xD Viem len, že to bolo tuším v máji xD Aj by& som sa pozrela do jej veterinárneho preukazu, kde to určite je napísané, ale ako na potvoru ho neviem nájsť xD Ja mám ale šťastie, čo? No, na Bellu vlastne áno xD A keby niečo, Bella sa nevolá po Belle z Twilightu, vtedy som Twilight len poznala z počutia, nič viac. Pre istotu to tu píšem, pretože veľa ľudí si to myslí. Bellinkino meno vybrala totiž moja mama zo zoznamu mien, ktoré sa mi ako mená pre psov páčia, pretože i keď to je môj psík, mama by s nejakým menom ako je napríklad Sally nesúhlasila. A meno Bella sa jej z toho zoznamu zdalo "najnormálnejšie"(všetky boli normálne, ale to by nebola moja mama, keby nemala svoj vlastný názor, ktorý sa s tým mojim nezhoduje xD) a vlastne sa to aj k Bellke hodí, pretože Bella ako biela a vlastne i meno Bella znamená po nejakom jazyku(tuším po španielčine xD) krásna alebo také niečo :)

 

Tu je pár príbehov:

Raz sme išli s ňou večer na prechádzku na ihrisko,kde je taká dráha a tam antuka.Práve tam bežali bežci.Ona sa za nimi rozbehla a bežala ako keby bola aj ona bežkiňa.My sme ju museli naháňať až nakoniec sme ju chytili.A ešte potom bežala a robila malé kolečká na tráve.

No tak pršalo a ked už prestalo,tak som s Bellou išla na prechádzku,lebo by sa vycikala vnútri.Už bolo pomerne sucho.Išli sme znova na to ihrisko.Na antuke bolo veľa mlák,no ja som ju dala radšej na trávu.Ona sa rozjašila a potom vbehla do jednej mláky Bolo jej to asi príjemné a tak začala behať po všetkých mlákach.Ja som sa ju snažila chytiť,no nepodarilo sa mi to.Raz sa mi ju podarilo chytiť,tak som ju dala na trávu a myslela som si že už tam nepôjde,ale mýlila som sa.Bella sa tam rozbehla znova.A znova som ju po asi 5 minútach chytila,ale tentokrát som ju nedala na trávu,ale niesla som ju až domov.Tam som ju dala do vane,lebo mala celá od antuky.Tam som ju okúpala a znova bola čistá a biela.

Tých príbehov je veľmi veľa, niektoré si už ani veľmi nepamätám.

 

Tu vám dávam Bellinu fotku:

Je trochu rozmazaná,no čo už.Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

High and Improper Blood Force Symptoms

AEtheceAbsoste, 29. 7. 2018 17:27

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-rennes/

Odpoveď.

Lucia, 12. 7. 2011 14:37

Všeličo, je toho strašne veľa a keď som to sem písalo, viac ma nenapadlo, len toto a nechcelo sa mi tu písať každý zážitok s Bellkou, inak by mi asi odpadla ruka :DDD Hravá je, to áno :DD

bella

natalia obratilova, 12. 7. 2011 14:32

čo ste ešte zažili s bellou je hravá že a to píšem ja natalka :DDDD

Ďakujem.

Lucia, 16. 1. 2011 16:29

Ďakujem,no teraz je už skoro ako dospelá a ešte je ostrihaná, ale i tak ju mám veľmi rada a nedokázala by som bez nej žiť.

Jéé

Klára, 20. 12. 2010 19:01

Jéé ta je roztomiloučká.Ty štěnata jsou fakt tvrdohlavá xD